Relaxace online

luxus dokonalého odpočinku

Předpokladem pro dlouhodobou psychickou pohodu je schopnost uvolniť všechno nastřádané napětí. Pojď na chvíli vypnout. Starosti mají jednu příjemnou vlastnost, nikam Ti neutečou. Ony počkají. Na chvíli je odlož, odlož problémy, strach, zprávy, povinnosti a dopřej si luxus kvalitního odpočinku.
Pojďme na to

Pět otázek před samotnou relaxací...
zvonění máš vypnuté?
nepotřebuješ na wc?
sedí nebo leží se Ti pohodlně?
sluchátka sedí taky pohodlně?
je všem jasné, že při vyrušení koušeš a trháš?
* Všechny nahrávky jsou namluveny v slovenském jazyce. (Promiňte, já to ř fakt stále neumím :-) )
jednoduchá vedená relaxace
přínos - oddech a načerpání sil, pohoda, kvalitní spánek, pocit lehkosti a mladosti
základní, jednoduchá ale účinná relaxace, kterou Tě provedu od začátku až do konce
k trvalým výsledkům se dopracuješ pravidelnou relaxací
inspirace na domácí relax
partnerská relaxační masáž hlavy - hluboké uvolnění, propojení se s partnerem
Zpříjemnil jsem Ti den?

Jak se cítíš? Vykouzlil jsem na Tvé tváři úsměv? Můžeš mi pomoci zpříjemnit ho mnohým dalším lidem. Stačí kliknout na palec nahoru nebo stránku nasdílet.
Odpovědi na nejčastější otázky


Ne, jen to poukazuje na spánkový deficit a nechopnost dosáhnout hlubšího uvolnění. To se ale může změnit. Všiml(a) sis rozdíl v kvalitě spánku? Důvod problémů se spánkem spočívá v neschopnosti uvolnit se před usnutím kvůli stresu. Regenerace probíhá naplno právě v uvolněném stavu. Když se před spánkem vědomě uvolníme, stačí nám menší množství spánku na doplnění sil a pocit svěžesti. Pokud máš spánkový deficit, tak po uvolnění tělo automaticky přechází do spánku. Když si doplníš síly a zregeneruješ se, budeš umět zůstat i ve značně uvolněném stavu při plném vědomí. To Ti pomůže čelit stresovým situacím a nevyčerpávat se.

Masáž v tomto provedení poskytuji jen lidem, které dlouho znám a kteří mi věří. Není součástí portfolia mých služeb. Zde je zveřejněna jako inspirace na občasné trávení času s Tvým vlastním partnerem, partnerkou. Během mých masáží hlavy klienti sedí na židli a já stojím za nimi. Když potřebuji při masáži obličejové části o sebe opřít hlavu, tak mezi mnou a klientem je drobný polštářek.
Chybí Ti nejaká informace? Neváhej se zeptat a napiš mi přes kontaktní formulář nebo facebook.

Úvod nahrávek poskytnutý službou ZapSplat.
© Jozef Koláček

2018 - 2024